
Планетарний міксер FAMAG Griletta IM20/10V
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Спіральний міксер FAMAG IM 20/10V GRILLETTA - це універсальна машина для замішування різних видів тіста. Завдяки регульованій швидкості він підходить для твердого або м’якого тіста, такого як хліб, піца, печиво, тощо, а також тіста з високим рівнем гідратації, такого як піца для випікання, Romana Pinsa, тісто без глютену та тісто на основі переваг.
Найвища якість за розумною ціною
Розроблена та виготовлена як велика тістомісильна машина, IM20 підходить як для домашнього, так і для професійного використання. Завдяки надзвичайно точним і надійним механізмам машина працює тихо, має низьке енергоспоживання і не потребує обслуговування.
<p>Зроблено на 100% в Італії
25 років традиції
FA.MAG Contrada Brugatta в Марина-ді-Монфорте (Мейн) протягом 25 років створює міцне та надійне обладнання з використанням найпередовіших доступних технологій. Народжена за ідеєю Джузеппе Грілло, компанія поширює свою продукцію по всьому світу. Легкі та прості у використанні спіральні міксери GRILLETTA призначені як для домашнього, так і для професійного використання. Вони забезпечують професійні результати за розумною ціною.
Технічні параметри
• Міцна ланцюгова передача.
• 10 рівнів регулювання швидкості
• Сталева конструкція великого калібру.
• Фарбування нетоксичними харчовими епоксидними порошками.
• Чаша, спіраль і кришка з нержавіючої сталі.
• Максимальна місткість тіста: 20 кг (борошно + вода)
• Мінімальна місткість тіста: 1 кг (борошно + вода)
• Зроблено в Італії
Розміри змішувача (ДхШхВ): 655х375х695 мм
Вага: 65 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Fast-food |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Завантаження тесту | 20 кг |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 112 450 ₴
