
Планетарний міксер FAMAG Griletta IM10 S /10V
Міксер спіральний FAMAG IM 10 S /10V GRILLETTA - універсальна машина для замішування тіста різних видів. Завдяки регульованій швидкості він підходить для твердого або м’якого тіста, такого як хліб, піца, печиво, тощо, а також тіста з високим рівнем гідратації, такого як піца для випікання, Romana Pinsa, тісто без глютену.
Версія S має знімну чашу, що полегшує вийняття готового тіста та його очищення.
Найвища якість за розумною ціною
Розроблена та виготовлена як велика тістомісильна машина, IM10 S підходить як для домашнього, так і для професійного використання. Завдяки надзвичайно точним і надійним механізмам машина працює тихо, має низьке енергоспоживання і не потребує обслуговування.
Зроблено на 100% в Італії
25 років традиції
FA.MAG Contrada Brugatta в Марина-ді-Монфорте (Мейн) протягом 25 років створює міцне та надійне обладнання з використанням найпередовіших доступних технологій. Народжена за ідеєю Джузеппе Грілло, компанія поширює свою продукцію по всьому світу. Легкі та прості у використанні спіральні міксери GRILLETTA призначені як для домашнього, так і для професійного використання. Вони забезпечують професійні результати за розумною ціною.
Технічні параметри
• Міцна ланцюгова передача.
• 10 рівнів регулювання швидкості.
• Знімна миска.
• Сталева конструкція великого калібру.
• Фарбування нетоксичними харчовими епоксидними порошками.
• Чаша, спіраль і кришка з нержавіючої сталі.
• Максимальна місткість тіста: 10 кг (борошно + вода)
• Мінімальна місткість тіста: 1 кг (борошно + вода)
• Зроблено в Італії
Розміри змішувача (ДхШхВ): 530х300х430 мм
Вага: 35 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Fast-food |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Завантаження тесту | 10 кг |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 97 890 ₴
