



Намет туристичний Ferrino Sintesi 1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Намет FERRINO Sintesi 1
Надлегкий одностінний намет, каркас з дюралюмінію, тамбур, москітна сітка, фронтальна вентиляція, ремкомплект в комплекті.
Виробник: Ferrino
Код товару: F91174-2018-NEW
FERRINO Sintesi 1 - нова модель одностінного надлегкого намету з апсидою для однієї людини. Вентиляція здійснюється зі входу в намет, який додатково обладнаний москітною сіткою. Конструкція намету виготовлена з дюралюмінію та включає три різнокольорові елементи для спрощення монтажу. До основних переваг намету FERRINO Sintezi 1 відносяться регульовані що відстібаються стропи, внутрішні кишені для зберігання особистих речей і гачок для підвішування лампи. Матеріал, використаний для намету, стійкий до світла, вітру та вологи. Ferrino, як єдиний виробник наметів, гарантує значення водяного стовпа для герметичних швів, на самій поверхні до 1,5 разів вище. Намет FERRINO Sintesi 1 призначений для невибагливих користувачів, які віддають перевагу невеликій вазі та невеликим розмірам у згорнутому вигляді. Поставляється разом з ремонтним набором і сумкою для транспортування.
Технічний опис:
для однієї людини
одношарова модель
апсида
вхід з москітною сіткою
чудова система вентиляції
конструкція з дюралюмінію
алюмінієві кілочки
швидке і легке складання
елементи, виділені кольором
велика стабільність
легка конструкція
внутрішні кишені для зберігання особистих речей
гачок для підвішування лампи
транспортна сумка
елементи ремкомплекту
об'єм: 0,6 м3
вага: 830 г (мін.), 990 г (макс.)
водяний стовп: 3000 мм
розміри: 235 х 100 х 80 см
Розміри упакованого намету: 14 х 30 см
конструкційний матеріал: Duralium 7001 T6 (Scandium)
зовнішній матеріал: поліестер 50D
внутрішній матеріал: поліестер
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість входів | 1 |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Ferrino |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
- Ціна: 11 621 ₴
