



Намет туристичний AbarQs Vigo 4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Туристичний намет VIGO 4
VIGO 4 від Abarqs - це однокамерний 4-місний намет з практичним тамбуром, який поєднує в собі оптимальні розміри, комфорт використання та практичність. Невелика вага і невеликі розміри упаковки, а також простота збірки роблять цей намет незамінним елементом будь-якої більш-менш запланованої подорожі.
Параметри:
Кількість місць: 4
Вага намету: 4,1 кг
Зовнішній намет (тропічний): 190T поліестер
Внутрішній намет: дихаючий поліестер
Підлога: 120ПЕ
Розмір в розкладеному вигляді: 405х215х170
Розмір після складання (упаковка): 65 х 15 см
Водонепроникний шар: 3000 мм водяного стовпа
Пов'язки: скловолокно
Шпильки: сталь
Проклеєні шви - гарантія герметичності
Намет Vigo 4 - сірий, має темну спальню
Спальня, двофункціональний вхід (москітна сітка та суцільна тканина)
Москітна сітка в тамбурі та на вікнах
Москітна сітка в спальні забезпечує комфортний сон без комах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abarqs |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
- Ціна: 5 152 ₴
