



Зволожувач повітря IDEAL AW60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Здорова очищення і зволоження повітря
Ideal AW 60 - це зволоження і очищення в одному компактному і елегантному пристрої. Він ідеально відповідає вимогам в місцях, де дуже важлива стерильність повітря, наприклад, в кабінетах лікарів або лікарнях. Найбільш ефективний в приміщеннях площею до 60 м².
У пристрої використовується триступенева система фільтрації з використанням класичного фільтра HEP A з ефективністю 99,97%, активованого вугілля і іонізатора PlasmaWave ™. Фільтри покриті антибактеріальним покриттям CleanCel ™, яке відмінно нейтралізує всі хвороботворні мікроорганізми. AW60 зволожує повітря завдяки методу холодного випаровування - випаровування. Це найбільш рекомендований метод зволоження повітря. Завдяки вбудованому гігростата можна встановити бажану вологість від 40% до 60% Система OptiFlow гарантує, що свіжий і вологе повітря рівномірно розподіляється по кімнаті.
Рівні фільтрації:
HEPA фільтр
Вугільний фільтр
Іонізатор PlasmaWave ™
Основні характеристики AW 60:
Зволоження приміщень до 60 м²
Продуктивність: 500 г / год
Випарне зволоження
Автоматичний режим / нічний режим
4 рівня ручної роботи
вбудований гигростат
датчики повітря
Сенсорна панель
Іонізатор PlasmaWave ™
CleanCel ™ покриття
система OptiFlow
Параметри пристрою:
Габаритні розміри:
Ширина 450 мм
Висота 345 мм
Глибина 345 мм
вага:
8,5 кг
Ємність бака:
5 літрів
Обсяг:
30-45 дБ
Споживана потужність:
5-18 Вт.
Джерело живлення:
220-240 В, 50/60 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Об'єм резервуара для води | 5 л |
| Вбудований гігростат | Так |
| Тип | Очищувач/зволожувач |
| Стан | Новий |
- Ціна: 17 042 ₴
